ارز های صرافی کوینکس

لیست ارز های صرافی کوینکس

ارز های صرافی کوینکس کدامند؟

در صرافی کوینکس کدام ارز ها را می توان خرید و فروش نمود؟ گرانبهاترین ارز این نوع صرافی کدام می تواند باشد؟ همانگونه که می دانید این صرافی من جمله صرافی های پویا در حیطه ارز دیجیتال می باشد که به شیوه فرا بومی فعالیت می کند. در کوینکس مانند سایر صرافی های پویا در حیطه ارز دیجیتال توانایی خرید و فروش ارزهای متنوع وجود دارد. همچنین اقسام متنوعی از ارزهای صرافی coinex به مخاطبین عرضه می شود. انواع ارزهای موجود در کوینکس که در آن قابل خرید و فروش می باشند می توان به بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، BNB, ترون اشاره کرد.

اهمیت اطلاع از فهرست شدن ارزهای صرافی کوینکس و صرافی کوکوین

علت اهمیت آگاهی از فهرست شدن ارزهای صرافی کوینکس و صرافی کوکوین چیست؟ در اکثر موارد رمز ارز ها پس از افزوده شدن به یک صرافی جدید و موثق ارتقا و افزایش قیمت را تجربه می کنند. حتی خبر نقض شدن یک ارز از فهرست یک صرافی چون صرافی کوکوین یا کوینکس هم می تواند اثرات نامطلوبی بر نرخ آن ارز داشته باشد.

بدین علت بعضی با آگاهی از زمان دقیق فهرست شدن ارز های نو در کوینکس یا هر صرافی دیگر در تلاشند به سود بیشتری دست یابند. در این اوضاع، افراد نخست ارزی را که می خواهند، در یک صرافی فهرست شود، از دیگر روش های موجود تهیه می کنند در این صورت پس از فهرست شدن ارز های صرافی کوینکس یا فهرست شدن ارز های صرافی کوکوین و دستیابی به سود تقریبی، آن را به فروش می رسانند.

ملاحظه نمایید که این عمل خطرات خاص به خود را هم دارد. زیرا که امکان دارد پس از بالا رفتن نرخ به علت فهرست شدن رمز ارز جدید در کوینکس یا کوکوین مدتی بعد از این خبر، ریزش ناگهانی رخ دهد. در چنین حالاتی چنانچه در جای درستی خرید صورت نگرفته باشد امکان دارد ضرر بسیاری را متحمل شوید.

آموزش برداشت ارز های صرافی coinex با موبایل

برداشت ارزهای صرافی کوینکس از طریق موبایل به شرح زیر می باشد:

پس از وارد شدن به اکانت در صفحه اصلی برنامه، در زاویه طرف راست قسمت پایین، روی آبشن Assets ضربه بزنید.

بعد از آن در قسمت بالای صفحه ۳ آپشن در قالبی بنفش رنگ ارائه داده می شود. در میان این ۳ گزینه، Withdraw را برگزینید.

بعد از آن صفحه جدیدی باز می شود که بایستی یکی از ارزهای صرافی کوینکس مورد نظر جهت برداشت از اکانت خود را برگزینید. به عنوان مثال در این بخش ما تتر با علامت (USDT) را در کادر سرچ وارد می کنیم. اسم ارز دیجیتال در قسمت Coin List ارائه داده می شود آن را بزنید. بعد از این عمل صفحه دیگری باز می شود. اسم ارز تعیین شده در قسمت فوقانی صفحه به نمایش گذاشته می شود. بایستی چندین گزینه را در این صفحه انتخاب و ارزیابی نمایید که عبارتند از:

گزینه Protocol Type

در این آپشن بایستی کانال بلاک چین مورد نظر جهت منتقل نمودن ارز را انتخاب نمایید. ملاحظه نمایید تعیین کانال در مقدار کارمزد انتقال هم اثر بخش می باشد.

گزینه TokenAddress

در این گزینه بایستی آدرس کیف پول وابسته به توکن تعیین شده جهت واریز ارز را وار نمایید.

گزینه Actual Amount

در این قالب بایستی مقدار توکن مورد نظر جهت انتقال را وارد نمایید.

گزینه Fees

در این قسمت کارمزد مربوط به منتقل نمودن وجه نشان داده می شود که بایستی آن را وارسی نمایید. در امتداد بر روی آبشن Send Code بزنید. با این عمل پیامکی شامل کد به ایمیل شما فرستاده می شود. پیام اخذ شده را در کادر معلوم شده وارد و در نتیجه آپشن Withdraw را تعیین کنید. در این قسمت پروسه انتقال ارز های صرافی کوینکس به اتمام می رسد. مدت زمان برداشت بسته معمولا به ارز موردنظر و کانال بلاک چین می تواند میان چند ثانیه تا چند ساعت کاملا متغیر باشد.

آموزش واریز ارزهای صرافی کوینکس یا انتقال به آن

جهت واریز ارزهای صرافی کوینکس چه عملی بایستی انجام دهید؟

  1. نخست بایستی به حساب کاربری خود در اکسچنج کوینکس وارد شوید.
  2. در گوشه سمت راست بالا بایستی بر روی آبشن Assets کلیک نموده و پس از آن از فهرست منوی که باز می شود روی آبشن Deposit بزنید.
  3. صفحه ای که باز می شود، در بخش Coin Type نام ارز دیجیتال مدنظر خود را وارد نمایید. پس از آن نوع شبکه آن ارز دیجیتال را تعیین کنید. به عنوان مثال ارز تتر روی شبکه ترون را تعیین نمایید.
  4. پس از آن در بخش Deposit To بایستی نشانی ارز موردنظر (ملاحظه نمایی که نشانی هر ارز دیجیتال و نوع شبکه ای که انتخاب می کنید با نشانی ارز های دیجیتال و شبکه های دیگر خیلی متمایز است.) یا از قسمت show QR code و یا از قسمت Copy address برداشته و آن را در بخش خالی نشانی برداشت در صرافی کوینکس یا کیف پول مدنظر خود وارد کنید.

نتیجه گیری

ایران ارز دیجیتال در این مقاله لیست ارز های صرافی کوینکس را ارائه کرد ، ما را دنبال کنید.

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین