برداشت از صرافی کوینکس

برداشت صرافی کوینکس

نحوه برداشت از صرافی کوینکس

در صورتی که در صرافی کوینکس یک حساب کاربری دارید که قصد برداشت از آن را دارید در ابتدا باید وارد شوید و سپس گزینه Withdraw را انتخاب کرده و سپس نیز گزینه Assets را انتخاب کنید. سپس می توانید کوین مورد نظر خود را انتخاب کرده، گزینه Normal Transfer را بزنید و سپس روی Withdraw Address را انتخاب کرده و میزان دارایی خود را مشخص کرده و منتقل کنید. در نهایت نیز باید مشخصات تراکنش را با گزینه Submit تایید نمایید. در صورتی که از تایید هویت دو مرحله ای استفاده می کنید، یک کد برای شما پیامک می شود که لازم است آن را وارد کنید. سپس یک ایمیل تایید تراکنش برای شما ارسال می شود که در آن باید گزینه Reconfirm را انتخاب کنید. بعد از آن باید وارد حساب کاربری خود شوید و گزینه Authorize را کلیک کنید تا انجام تراکنش از سوی شما مجوز دار شود. سپس یک ایمیل برای شما ارسال می شود که نشان دهنده تاییدیه تراکنش به صورت موفقیت آمیز می باشد. با توجه به تتمامی این مسائل، می توانیم انتظار داشته باشیم که کوینکس یکی از بهترین صرافی های امن به شمار می رود. در ادامه بیشتر در خصوص این صرافی و ثبت نام در آن با شما صحبت خواهیم داشت.

آموزش برداشت از صرافی کوینکس

صرافی کوینکس را می توان یکی از جذاب ترین گزینه های خرید و فروش ارز دیجیتال دانست که در دنیای امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این صرافی ارز دیجیتال به صورت 7 روز هفته و بیست و چهار ساعته بدون تحریم کاربران ایرانی در حال فعالیت بوده و شما می توانید برای احراز هویت در این صرافی از مدارک ایرانی استفاده کنید. کارمزد بسیار کم و همچنین کارایی در حد بایننس (بدون تحریم و مسدود سازی حساب) باعث شده است تا بسیاری از کاربران از این صرافی استفاده داشته باشند. ثبت نام در صرافی کوینکس به سادگی انجام می شود. شما می توانید کیف پول چند ارزی داشته باشید و در نهایت تمامی این مسائل باعث شده است تا کاربران بسیاری از این خدمات استفاده داشته باشند. ثبت نام کوینکس برای تمامی کاربران ایرانی در مدت زمان بسیار کوتاهی امکان پذیر بوده و در دسترس می باشد.

آموزش برداشت از صرافی کوینکس

ثبت نام در صرافی کوینکس

علاوه بر صرافی کوینکس که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است، می توان گفت که صرافی کوکوین نیز یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری به شمار می رود و ثبت نام کوکوین امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این صرافی خارجی که دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ واقع شده است را می توان یکی از امن ترین صرافی ها برای سرمایه گذاری و ترید ارز های دیجیتال دانست که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شاهد آن هستیم که بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرهای ایرانی در این صرافی ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده می کنند. در صورتی که قصد دارید سرمایه گذاری و یا ثبت نام در این وب سایت را انجام دهید، در همین وب سایت در خصوص روش های ثبت نام با شما صحبت کرده ایم و شما قادر هستید که از این خدمات استفاده داشته باشید.

صرافی کوکوین در سال 2017 تاسیس شده است و با توجه به این که در حال حاضر بسیاری از ایرانیان در زمینه ارزهای دیجیتال به عنوان یک سرمایه گذار یا تریدر در حال فعالیت می باشند، می توانند از خدمات آن استفاده داشته باشند. باید در نظر داشته باشید که برداشت از این صرافی نیز مانند برداشت از صرافی کوینکس به سادگی انجام می شود و شما قادر هستید از این خدمات بیشترین استفاده را داشته باشید.

نتیجه گیری

انتخاب صرافی معتبر برای سرمایه گذاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در همین راستا صرافی کوکوین و کوینکس می توانند دو نمونه از برترین صرافی های خارجی ارز دیجیتال به شمار روند که امکانات بی شماری را در اختیار شما قرار داده و شما قادر هستید با استفاده از این خدمات در کوتاه ترین زمان سرمایه گذاری خود را انجام دهید. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص برداشت از صرافی کوینکس در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان ایران ارز دیجیتال در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین