مشکلات صرافی کوینکس

مشکلات صرافی کوینکس

همانطور که می‌دانید برای نقل و انتقال ارزهای دیجیتال و خرید و فروش ارزها و نقد کردن دارایی‌های ارزی خود باید با صرافی‌ها فعالیت کنید. بدون شک صرافی‌هایی که با آن‌ها خرید و فروش انجام می‌دهید باید معتبر بوده و تجربه کافی در زمینه فعالیت در این حوزه را داشته باشند. صرافی‌های داخلی و خارجی زیادی وجود دارد که خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهند. یکی از معروف‌ترین صرافی‌ها کوینکس است که در ادامه به بررسی این صرافی و همچنین مشکلات صرافی کوینکس می‌پردازیم.

معرفی صرافی کوینکس

صرافی کوینکس یکی از صرافی‌های ارز دییجتال بین المللی است که به خیلی از کشورهای دنیا خدمات ارائه می‌دهد. خدمات کوینکس به شکلی است که طرفداران زیادی از سراسر جهان به خود جذب کرده است. سرعت خدمات این صرافی مناسب است و این مزیت باعث می‌شود که روزانه هزارها تراکنش توسط این صرافی انجام شود. یک مزیت دیگر که برای این صرافی می‌توان بر شمرد کارمزد پایین آن در هر معامله است. صرافی کوینکس در هر معامله1/0 کارمزد کم می‌کند و گاهی نیز می‌توان این کارمزد ناچیز را با استفاده از توکن CET به 05/0 رساند. برخوردار بودن کاربران صرافی کوینکس از امنیت بالا، دریافت درصدی معین هنگام معرفی دوستان، روش‌های پرداخت و سادگی استفاده از آن از دیگر مزایایی است که برای این صرافی می‌توان تعریف کرد. ثبت نام کوینکس نیز به راحتی برای هر فردی امکان‌پذیر است. شما نیز با ثبت نام در این صرافی می‌توانید به کسب درآمد پرداخته و از مزایای آن برخوردار باشید.

معرفی کامل صرافی کوینکس

نحوه خرید و فروش ارز در صرافی کوینکس

همانطور که می‌دانید نحوه خرید و فروش در این صرافی به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. برای این امر از دو روش کلی می‌توانید اقدام کنید. در روش نخست می‌توانید از طریق سایت مخصوص کوینکس به کار خرید و فروش ارز بپردازید و در روش دوم از طریق اپلیکیشن ویژه این صرافی. این کار برای افراد مبتدی و افرادی که در این زمینه از مهارت خاصی برخوردار هستند فرقی ندارد و مراحل آن ساده است. فرد باید از قدرت تجزیه و تحلیل بالایی برخوردار باشد تا بتواند در انجام معاملات سنگین بهترین تصمیم را اتخاذ کند. می‌توانید به جای کوینکس در صرافی کوکوین نیز ثبت نام کنید. برای ثبت نام کوکوین می‌توانید روش‌های آن را جستجو کرده و اطلاعات بیشتر را در این زمینه به دست آورید.

مشکلات صرافی Coinex

با توجه به مزایایی که برای صرافی کوینکس نام برده شد، باید بدانیم که این صرافی مشکلات خاص خود را نیز دارد. از جمله مشکلات صرافی کوینکس موارد زیر را می‌توان نام برد.

مهم‌ترین و اصلی‌ترین مشکل این صرافی مبهم بودن محل آن است. انتخاب نوع صرافی برای کاربرانی که می‌خواهند به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند، اهمیت زیادی دارد. چرا که این افراد می‌خواهند سرمایه خود را برای کسب منفعت به دست صرافی‌ها بسپارند. حال با این نکته شبهه برانگیز برمی‌خوریم که کوینکس یک صرافی غیر متمرکز است که هیچ فردی از محل آن آگاه نیست و کسی نمی‌داند که صرافی کوینکس در کدام کشور قرار گرفته و از چه قوانینی پیروی می‌کند. به همین علت مبهم بودن محل آن را می‌توان یک مشکل بزرگ تلقی کرد.

یکی دیگر از مشکلات این صرافی، نداشتن شماره تماس، آدرس و دیگر اطلاعات مربوط به آن است که برخی از افراد را برای فعالیت در این زمینه به دلهره می‌اندازد.

دیگر مشکل صرافی کوینکس را برای مردم ایران می‌توان اختصاص داد. چرا که تمامی اطلاعات این وب سایت به زبان انگلیسی است. به دلیل اینکه حدود 60 درصد از کاربران این صرافی را مردم ایران تشکیل داده‌اند، زبان فارسی نیز به وب‌سایت آن اضافه شده است اما با این حال قسمتی که به قوانین صرافی کوینکس اشاره دارد همچنان به زبان انگلیسی بوده و به فارسی ترجمه نشده است. این مسئله نیز تا حدودی برای مردم شک برانگیز بوده و یک مشکل برای صرافی به حساب می‌آید.

یک مشکل مهم دیگر که برای صرافی کوینکس می‌توان در نظر گرفت، از دسترس خارج شدن آن در مواقع حساس بازار است. این صرافی زمانی که بازار در شرایط مهم و هیجانی خود قرار دارد، از دسترس کاربران خارج می‌شود. در این حین ممکن است افرادی در حال خرید و فروش ارز باشند. با دسترس نیافتن کاربران به وب سایت صرافی سود آن‌ها از بین رفته و یا در حالت کلی متحمل ضرر می‌شوند و این امر برای کاربران صرافی یک موضوع مهمی است که گاهی آن‌ها در خرید و فروش به شک می‌اندازد.

با توجه به مطالب ارائه شده توسط ایران ارز دیجیتال در بالا بهتر است به این نکته نیز توجه داشته باشیم که مزایای این صرافی برای ایرانیان بیشتر از ضرر آن است و تحریمی در این زمینه برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است. اگر قصد فعالیت در این صرافی را دارید بهتر است که تمامی نکات مثبت و منفی آن را در نظر گرفته و با اطلاعات کافی وارد بازار آن شوید.

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین