حساب دمو در صرافی کوینکس

حساب دمو صرافی کوینکس

 آموزش ساخت حساب دمو در صرافی کوینکس (coinex)

با استفاده از حساب دمو در صرافی کوینکس افراد می توانند از خدمات ارز های دیجیتال و خدمات این صرافی به صورت کامل بهره مند شوند. ارز های دیجیتال پول های دیجیتالی هستند که با استفاده از تکنولوژی رمزنگاری به وجود آمده اند. این ارز ها بدون حد و مرز می باشند. یعنی تمامی افراد در تمام نقاط دنیا می توانند از آن ها استفاده کنند. ارزهای دیجیتالی توسط صرافی های ارز دیجیتال ارائه می شوند. در سالهای اخیر صرافی های زیادی در زمینه ارز دیجیتال فعالیت کرده اند. صرافی کوینکس(coinex) و صرافی کوکوین (kucoin) جز صرافی هایی می باشند که افراد می توانند با مراجعه به آن ها ارز دیجیتال مورد نیاز خود را تامین کنند. همچنین خرید و فروش ارز در این دو صرافی بسیار رایج می باشد.

صرافی کوینکس در سال 2017 برای اولین بار ارائه شد. ایجاد حساب دمو در صرافی کوینکس به راحتی امکان پذیر می باشد. صرافی coinex خدمات خود را به افراد مختلف از کشور های مختلف ارائه می کند. یعنی به صورت بین المللی کار می کند. همچنین این صرافی دارای رمز ارز مخصوص خودش نیز می باشد.  این صرافی تیمی مجرب از کارمندان و کارشناسان ارز های دیجیتال دارد. صرافی کوینکس با سرپرستی یانگ هایپو بسیار موفق عمل کرده است. شرکت این صرافی در هنگ کنگ قرار دارد. در ادامه می خواهیم نحوه ایجاد حساب دمو در صرافی کوینکس را آموزش دهیم.

آموزش حساب دمو در صرافی کوینکس

چگونگی ثبت نام و ایجاد حساب دمو در صرافی کوینکس coinex

حساب دمو در صرافی کوینکس یک حساب آزمایشی می باشد که در تمام صرافی ها وجود دارد. برای داشتن حساب دمو نیازی به ثبت نام در صرافی و وارد کردن تمامی اطلاعات شخصی نیست. با استفاده حساب دمو در صرافی کوینکس افراد می توانند نتیجه تجربه های خود را آزمایش کنند. اگر در معاملات خود و سرانجام آن ها تردید دارید پیشنهاد ما این است که از حساب دمو در صرافی کوینکس استفاده کنید. زیرا ریسک انجام معامله با این حساب بسیار کم می باشد. معاملات این حساب به صورت مجازی می باشد. حساب دمو در صرافی coinex برای افراد تازه کار کاملا مناسب می باشد. در ادامه به نحوه ثبت نام کوینکس و حساب دمو در صرافی کوینکس توسط ایران ارز دیجیتال به صورت خلاصه می پردازیم.

آموزش ثبت نام صرافی کوینکس

  1. ابتدا وارد سایت www.coinex.com  شوید.
  2. روی گزینه sign up  در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید.
  3. مشخصات خود شامل آدرس ایمیل و پسورد موردنظرتان برای حساب دمو در صرافی کوینکس را وارد کنید. آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید. پسورد خود را در جایی امن یادداشت کنید تا در صورت فراموش کردن آن بتوانید به آن مراجعه کنید. سپس شما باید ربات نبود خود را تایید کنید.
  4.  پسورد مورد نظر باید شامل 20 کاراکتر مختلف باشد تا امنیت حساب بالا رود. پسورد خود را جهت اطمینان بار دیگر تکرار کنید.
  5.  یک کد به ایمیل شما ارسال می شود که آن را نیز وارد کرده و گزینه قبول قوانین را نیز انتخاب کنید. اکنون ثبت نام و ایجاد حساب دمو در صرافی کوینکس انجام شده است. هنگامی که وارد اکانت یا حساب دموی خود شدید، در صورت تمایل می توانید اسم کاربری خود را تغییر دهید. همچنین در این صفحه می توانید کارهای مربوط به تایید کد دو مرحله ای حساب خود را انجام دهید.

سایت ایران ارز دیجیتال را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین