نحوه خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین

نحوه خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین

خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین در سال های اخیر بسیار رایج شده است. ارز های دیجیتال رمز ارز هایی هستند که در سراسر دنیا از آن ها استفاده می شود. صرافی هایی نیز در زمینه ارزهای دیجیتال خدمات ارائه می کنند که صرافی کوکوین و کوینکس از این دسته از صرافی ها می باشند. همچنین صرافی کوکوین عرضه اولیه ارز های دیجیتال را در اختیار مشتری های خود قرار می دهد. خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین مزایای زیادی برای مشتریان به همراه دارد. اما نحوه خرید این عرضه ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در ادامه مقاله می خواهیم به توضیح عرضه اولیه و نحوه خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین بپردازیم.

صرافی کوکوین (kucoin)

صرافی کوکوین از سال 2017 تاسیس شده است. افراد می توانند خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین را با مراجعه به سایت این صرافی انجام دهند. این صرافی بیش از دو میلیون کاربر فعال در خود دارد. صرافی کوکوین جز 10 صرافی برتر جهان در زمینه ارز دیجیتال می باشد. کاربران می توانند با ثبت نام در کوکوین به خرید و فروش ارز در این صرافی بپردازند.

ثبت نام در کوکوین kucoin

برای خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین ابتدا باید در این صرافی ثبت نام کنید و حساب کاربری داشته باشید. برای ثبت نام به سایت www.kucoin.com بروید. برروی گزینه sign up کلیک کنید. کادر های مربوط به مشخصات خود شامل ایمیل، پسوورد و کد مربوطه را وارد کنید. سپس گزینه sign up  را انتخاب کنید.

خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین kucoin

برای خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین ابتدا باید بدانید که عرضه اولیه چیست. عرضه اولیه به مجموعه ارز هایی می گویند که افراد می توانند با خرید آن ها به سرمایه گذاری در پروژه های مختلف بپردازند. صاحبان پروژه و استارتاپ ها برای جذب سرمایه جهت انجام پروژه های خود به فروش این ارز ها می پردازند. این عرضه ها به صورت ICO  و IEO در اختیار افراد قرار می گیرند. عرضه های ico که به آن عرضه سکه هم می گویند توسط خود شرکت ها به مشتری ها ارائه می شوند. مشتری ها می توانند با توجه به شرکت و پروژه مربوطه اقدام به خرید توکن ها کنند. این نوع سرمایه گذاری بسیار ریسک پذیر می باشد. زیرا اگر شرکت مربوطه کلاه بردار باشد می تواند تمامی سرمایه شما را به باد دهد. قبل از خرید این توکن ها ابتدا باید در مورد شرکت مربوطه و صلاحیت آن تحقیقات دقیقی صورت گیرد. نوع دوم عرضه های اولیه IEO که شامل عرضه صرافی می باشد بسیار قابل اعتماد تر از نوع اول می باشد. زیرا این توکن ها مستقیم توسط خود صرافی به مشتری ها عرضه می شود.

ریسک این سرمایه گذاری بسیار کم می باشد. هویت شرکت و صلاحیت پروژه از طریق صرافی مربوطه به صورت کامل تایید می شود. امکان این نوع سرمایه گذاری در حال حاضر برای ایرانیان وجود ندارد. برای خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین باید مراحلی را طی کنید که به آن ها می پردازیم. اما توجه داشته باشید که قبل از هر کاری باید تعین کنید که کدام نوع عرضه اولیه را می خواهید خریداری کنید. اگر نوع اول را خریداری می کنید باید طبق دستورالعمل های شرکت ارائه دهنده عرضه اولیه توکن پیش بروید. این شرکت ها راهکار های مخصوص به خودشان را دارند. باید به سایت معرفی شده توسط شرکت مراجعه کنید. اگر هم از نوع دوم عرضه اولیه توکن خریداری می کنید، باید به سایت صرافی کوکوین مراجعه نمایید. برای خرید عرضه اولیه در صرافی کوکوین به مراحل زیر توجه داشته باشید.

  1. قبل از هر چیزی باید در سایت kucoin.com ثبت نام کنید و دارای حساب کاربری باشید.( ثبت نام صرافی کوکوین )
  2. در حساب کاربری باید کیف پول دیجیتالی داشته باشید. کیف پول دیجیتالی باید از رمز ارز مربوطه پشتیبانی کند.
  3. باید روند های توصیه شده توسط کارشناسان برای خرید ارز دیجیتال را رعایت کنید. مثلا حداقل و حداکثر میزان خرید ارز را در نظر بگیرید.
  4. توکن هایی را که خریداری کرده اید برای محافظت بیشتر به کیف پول دیجیتالی خود انتقال دهید.
  5. اگر از صرافی  توکن دریافت نمی کنید و معامله را به صورت مستقیم با فروشنده انجام می دهید؛ باید از پلتفرم مربوط به رمز ارز آن شرکت استفاده کنید.

از شما متشکر هستیم که همراه سایت ایران ارز دیجیتال بودید در این مقاله.

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین