تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین

تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین

مشاهده تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین بسیار برای کارقبران این سایت مهم می باشد. زیرا کاربران با مراجعه به تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین می توانند به سوابق تراکنش ها و معاملاتی که انجام داده اند دست یابند. صرافی کوکوین و صرافی کوینکس در میان کاربران ایرانی طرفداران زیادی دارند. این دو صرافی در زمینه ارز های دیجیتال کار می کنند. ارز های دیجیتال، رمز ارز هایی هستند که به صورت گسترده در سراسر جهان کاربرد دارند. کاربران می توانند به صورت مجازی از این رمز ارز ها استفاده کنند. در ادامه می خواهیم به معرفی صرافی ها، چگونگی ثبت نام در آن ها و نحوه مشاهده تاریخچه معاملات در صرافی kucoin بپردازیم.

معرفی صرافی کوکوین و نحوه ثبت نام کوکوین

برای انجام معاملات و مشاهده تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین ابتدا باید در این صرافی ثبت نام کرده باشید. صرافی کوکوین در زمینه انواع ارز های دیجیتال فعالیت می کند. این صرافی به تمامی افراد در سراسر جهان این امکان را می دهد که به خرید و فروش ارز در سایت این صرافی بپردازند. برای ثبت نام در این صرافی ابتدا  وارد سایت www.kucoin.com  شوید. در قسمت بالا سمت راست روی گزینه sign up کلیک کنید. مشخصات خود را که شامل آدرس ایمیل، کد ارسال شده و پسوود حساب می باشد در کادر های مربوطه وارد کنید. پسوورد باید کاراکتر های زیاد و مختلف داشته باشد. قسمت مربوط به ربات نبودن خود را حتما پر کنید. سپس روی گزینه sign up کلیک کنید. این گونه ثبت نام شما در صرافی کوکوین با موفقیت انجام می شود. تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین در اکانت موردنظر ذخیره می شود.

آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

نحوه مشاهده تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین

 مشاهده تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین برای کاربران این صرافی بسیار مهم می باشد. زیرا کسانی که خرید و فروش ارز را انجام می دهند باید از سوابق معاملاتی خود آگاه باشند و در صورت نیاز به آن مراجعه کنند. در ادامه می خواهیم نحوه مراجعه به تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین را آموزش دهیم.

  1. ابتدا وارد اکانت کاربری خود در سایت صرافی کوکوین شوید. برای این کار باید قبلا در سایت صرافی کوکوین ثبت نام کرده باشید.
  2. در قسمت بالای صفحه سمت راست بر روی گزینه orders کلیک کنید.
  3. . صفحه ای لیست مانند برای شما نشان داده می شود که تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین را در همان بخش به شما نشان می دهد
  4. . بخش های مختلفی از معاملات در صرافی کوکوین وجود دارد که شما با توجه به کارکرد خود باید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این گزینه می تواند contract orders ، stop orders یا margin orders باشد. سوابق تراکنش ها در هر کدام از بخش های معاملاتی متفاوت می باشد.
  5. می توانید با استفاده از فیلتر هایی که سایت در اختیار شما قرار می دهد، تراکنش های خود را به صورت منظم مشاهده کنید. این فیلتر ها عبارتند از: time ، side ، pair و type . تایم شامل بازه زمانی انجام تراکنش و ساید شامل تراکنش خرید یا فروش می شود. پیر شامل ارز معاملاتی مورد نظر و تایپ شامل نوع سفارش گذاری می باشد
  6. . با استفاده از فیلتر های سایت، تراکنش های مورد نظر خود را تعین کنید.
  7. در سمت راست گزینه ای به نام export csv وجو دارد. با کلیک روی این گزینه می توانید تراکنش ها و تاریخچه معاملات در صرافی کوکوین را دانلود و ذخیره کنید.

این مقاله توسط تیم محتوایی ایران ارز دیجیتال نوشته شده.

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین