آموزش بازیابی رمز تریدینگ صرافی کوکوین

روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین

اگر شما رمز ترید یا Trading Password  را در صرافی کوکوین (Kucoin) فراموش کرده باشید، باید برای بازیابی آن چه کاری انجام دهید؟ ما در این مقاله روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین را به شما آموزش می دهیم، لطفا همراه ایران ارز دیجیتال باشید.

صرافی کوکوین (Kucoin) چیست؟

در سال های اخیر بازار ارز های دیجیتال به یکی از معروف ترین و پر بازده ترین بازارهای مالی برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. با ورود افراد زیادی به بازارهای رمز ارز، تعداد صرافی های دیجیتال نیز افزایش پیدا کرده است و هرروز تعدادی صرافی جدید با شرایط و ویژگی متفاوت معرفی می شود.

می توان سال 2017 را به عنوان مهم ترین و تاثیرگذارترین سال برای راه اندازی پلتفرم های صرافی دیجیتال نام گذاری کرد. زیرا در این سال تعدادی از بهترین و معتبرترین صرافی های جهان مانند صرافی کوکوین فعالیت خود را در سطح بین المللی شروع کردند.

کار اصلی صرافی ها واسطه گری می باشد؛ یعنی بدون وجود صرافی، افراد نمی توانند فعالیت آنلاین داشته باشند.

بنابراین انتخاب یک صرافی مطمئن و معتبر که به کمک آن بتوانیم فعالیت های گوناگون در بازار ارز دیجیتال را با بهترین کیفیت و امنیت بسیار بالا انجام دهیم، ازاهمیت بالایی برخوردار می باشد.

صرافی کوکوین یکی از معروف ترین و معتبر ترین صرافی های جهان در بین افرادی که فعالیت رمز ارز انجام می دهند به شمار می رود.

چهارمین صرافی برتر که در حال حاضر در بازارهای ارز دیجیتال و رمز ارز فعالیت گسترده ای دارد، صرافی کوکوین است که کاربران و سرمایه گذاران زیادی به آن اعتماد دارند.

معرفی کامل صرافی کوکوین

ثبت نام کوکوین

برای ثبت نام صرافی کوکوین باید شماره تلفن شما متعلق به کشوری غیر از ایران باشد. ولی اگر شما در ایران سکونت دارید و شماره تلفن دیگری نیز در دسترستان نیست، باز هم می توانید در صرافی کوکوین ثبت نام و از خدمات آن استفاده نمایید. فقط در سقف برداشت روزانه محدود خواهید شد. یعنی در طول شبانه روز فقط حق برداشت 5 بیت کوین را دارید.

ثبت نام کوکوین بسیار راحت و ساده می باشد، فقط باید فرم ثبت نامی که برای صرافی کوکوین است را تکمیل کنید. سپس برای استفاده از امکانات صرافی کوکوین باید از طریق Google Authenticator، تایید دو مرحله ای را برای حساب خود در کوکوین فعال نمایید.

مراحل ثبت نام کوکوین برای مردم ایران خیلی راحت تر و ساده تر از باقی صرافی های معروف ارز دیجیتال، همچون ثبت نام کوینکس و ثبت نام بایننس می باشد؛ هرچند معایبی مانند حجم معاملات پایین و نقدینگی کمتر نسبت به باقی صرافی های معتبر دیگر دارد.

روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین

همه ی صرافی های معتبر مثل صرافی کوینکس برای تامین امنیت حساب های کاربری مشتریان خود، روش هایی را در نظر می گیرند که بعضی از آن ها اجباری و برخی نیز اختیاری هستند. صرافی کوکوین هم این اقدامات امنیتی را اجرا کرده است. در نظر گرفتن یک کد شش رقمی برای هر حساب کاربری در صرافی کوکوین به عنوان تریدینگ پسورد واجب می باشد.

در برخی موارد، کاربر رمز تریدینگ خود را فراموش می کند. در اینصورت راه بازیابی رمز تریدینگ در کوکوین، انجام مراحل اهراز هویت خواهد بود.

برای مسدود نشدن حساب خود در صرافی کوکوین باید مراحل بازیابی رمز تریدینگ را با دقت زیادی انجام دهید:

مرحله اول ورود به بخش تریدینگ پسورد در صرافی کوکوین می باشد. برای این کار اول وارد صفحه پروفایل خود شوید و روی گزینه ی security settings کلیک کنید.

در بین گزینه های نمایش داده شده روی Trading password کلیک کرده و پایین فرم به نمایش در آمده گزینه ی Forget Trading Password را انتخاب نمایید.

مرحله ی دوم دریافت کد تایید از طریق ایمیل می باشد که باید این کد دریافت شده را در کادر به نمایش در آمده وارد کرده و در صورتی که قبلا گزینه تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید، از طریق اپلیکیشن google authenticator رمز عبور را دریافت می کنید. سپس باید آن را در کادر مشخص شده وارد کرده و در نهایت گزینه ی next را بزنید.

یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت های روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی کوکوین، ارسال مدارک شناسایی می باشد. بخاطر اینکه کاربران ایرانی تحریم هستند، این خطر وجود دارد که بعد از ارسال مدارک شناسایی ایرانی، به هویت واقعی شما پی ببرند و دسترسی شما را به حساب کاربری برای همیشه مسدود کنند.

برای بارگذاری مدارک شخصی خود باید تصویر پشت و روی کارت شناسی خود را در سایت بارگذاری کنید. در ادامه باید تصویر سلفی خود را درحالی که کارت شناسایی را در دست دارید و یک کاغذ که روی آن تاریخ روز را به میلادی، کد دینامیک و امضای شخصی تان درج شده است را در سایت بارگیری نمایید.

کد دینامیک نیز از طریق صرافی کوکوین به هر کدام از مشتری ها اختصاص پیدا می کند.

 در مرحله آخر روش بازیابی رمز تریدینگ در صرافی kucoin، کارشناسان صرافی کوکوین در 1 الی 3 روز کاری اطلاعات ارسال شده را بررسی کرده و در صورت تایید آن، رمز تریدینگ شما بازیابی می شود.

بعد از بازیابی رمز تریدینگ خود به مدت یک شبانه روز حق برداشت از حساب کاربری خود را نخواهید داشت.

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین