remark در صرافی کوکوین

remark در صرافی کوکوین

remark در صرافی کوکوین

مفهوم remark در صرافی کوکوین چیست؟ یکی از عمده ترین مباحثی که بایستی جهت کار کردن با هر نوع صرافی ارز دیجیتال چه کوکوین چه صرافی کوینکس و …بدانید شیوه منتقل نمودن ارز به یک صرافی یا کیف پول دیگر می باشد. صرافی کوکوین یکی بهترین صرافی های کریپتوکارنسی می باشد. همواره بیشتر از ۲۰۰ کشور در جهان از سرویس و خدمات آن بهره می برند.

آموزش واریز remark در صرافی کوکوین

واریز remark در صرافی کوکوین به چه صورت است؟ قبل از هر کاری بایستی همانند ثبت نام کوینکس اقدام به ثبت نام کوکوین نمایید. بعد از آن برای آغاز معامله در نخستین گام بایستی اکانت کاربری خود را شارژ نمایید. همانطور که می دانید بیشتر ایرانی ها به کارت بین المللی دسترسی ندارند. مناسب ترین شیوه جهت شارژ اکانت در این نوع صرافی بکارگیری استیبل کوین ها نظیر تتر و یا دیگر رمز ارز ها می باشد.

چنانچه می خواهید در صرافی مذکور واریز انجام دهید بهتر است مراحل زیر را قدم به قدم دنبال نمایید:

ورود به اکانت و انتخاب گزینه واریز

جهت واریز رمز ارز در این صرافی بعد از کامل نمودن مراحل ثبت نام کوکوین، اسم و ورود به اکانت کاربری به وسیله وب سایت رسمی و قانونی صرافی، به بخش Asset رجوع نمایید و گزینه Deposit را انتخاب نمایید.

تعیین ارز

به جهت تعیین ارز مدنظر جهت واریز remark در صرافی کوکوین بایستی اسم ارز را سرچ نمایید.

این صرافی کانال های متنوعی را جهت انتقال ارز ساپورت می کند. معامله گران به آسانی می توانند موجودی خود را در دیگر صرافی ها به شکل بیت کوین، تتر، اتریوم و… به اکانت کاربری خود در کوکوین انتقال نمایند. بیشتر اشخاص جهت شارژ اکانت به صرفه ترین USDT را بکار می برند تا حداقل کارمزد را پرداخت نمایند.

remark در صرافی کوکوین

آدرس کیف پول اکانت کاربری

در این بخش عبارتی تشکیل شده از حروف و اعداد را می بینید که نمایانگر نشانی کیف پول شما در این صرافی است.

تعیین ارز مدنظر

تعیین حساب مدنظر جهت شارژ حساب کاربری:

حساب Main Account مهم ترین و اصلی حساب شما در این صرافی به حساب می آید و می توانید جهت برداشت و واریز ارز آن را بکار ببرید.

حساب Trading Account یک حساب داد و ستدی است که سرمایه موجود در این حساب را می توانید جهت معامله بکار ببرید.

تعیین شبکه مدنظر

چنانچه می خواهید برای مثال به وسیله رمز ارز تتو اکانت خود را شارژ نمایید با ۴ کانال انتقال روبرو می شوید که در بین آنها تتر مشمول حداقل کارمزد می باشد و از سرعت بالایی برخوردار است این گونه تتر براساس کانال ترون می باشد.

کپی نمودن نشانی کیف پول و واریز ارز

احتمال جابجایی وجه میان حساب اصلی و معاملاتی بدون اینکه کارمزد را پرداخت کنید، وجود دارد و از قسمت Transfer می توانید مبادرت نمایید.

مراحل برداشت از remark در صرافی کوکوین

مراحل برداشت از remark در صرافی کوکوین به شرح زیر می باشد:

 • آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین
 • بعد از وارد شدن به این صرافی، جهت برداشت موجودی از کیف پول خود بایستی نخست روی آبشن withdraw کلیک نمایید.
 • در این بخش جهت بالا بردن میزان امنیت معمولا ارسال پیامک و بکارگیری نرم افزار Google Authenticator به شما توصیه می شود. بایستی با انتخاب آپشن send code, فعال سازی صورت گیرد.
 • رمزی که به ایمیل شما فرستاد شده را در محل مدنظر کپی نمایید.
 • با بکارگیری Google Authenticator شماره شناسایی را اسکن نمایید. شناسه ۶ رقمی که این نرم افزار در لحظه ارائه می دهد را بایستی وارد نمایید. با تعیین Activate تایید این وهله صورت خواهد گرفت.
 • در منوی بالای اکانت مدنظر در طرف راست و به وسیله گزینه Asset به بخش ارائه سرمایه خود وارد شوید. با انتخاب آپشن Withdraw جهت برداشت مبادرت نمایید.
 • از مراحل برداشت از remark در صرافی کوکوین این است که در این وهله با تعیین Edit، شناسه ای که در برنامه Google Authenticator ارائه داده می شود را در مکان مدنظر وارد نمایید.
 • در این بخش بایستی رمز عبور Trading Password خود را مشخص کنید.
 • دوباره آپشن Withdraw را تعیین نمایید. پس از آن با انتخاب ارز مدنظر به بخش تعیین نشانی کیف پول و تعیین میزان ارز موردنظرتان منتقل خواهید شد.
 • نشانی کیف پول و میزان ارز مدنظر خود را در محل معلوم شده وارد و قبول نمایید.
 • در این بخش Trading Password, شماره ای که به ایمیل شما فرستاده شده و همچنین شناسه ای که در برنامه Google Authenticator ارائه داده می شود را وارد نموده و در پایان با تعیین گزینه Submit، تایید این وهله را انجام دهید.
 • جزئیات این برداشت در بخش پیشینه عملیات ها قابل دیدن می باشد.
 • نکات عمده جهت انتقال ارز remark در صرافی kucoin به کیف پول ارز دیجیتال

انتقال remark از صرافی کوکوین

در خصوص انتقال ارز remark در صرافی کو کوین به کیف پول ارز دیجیتال نکات مهمی وجود دارد که عبارتند از:

 • جهت بکارگیری سرویس های سایت یا نرم افزار صرافی کوکوین حتما از ای پی کشوری به غیر از ایران و از یک آی پی خارجی ثابت بهره ببرید. در واقع هدف این است که به جای بکارگیری فیلتر شکن ها، جهت تغییر IP کشور خود از VPN هایی با آی پی ثابت بهره بگیرید. زیرا که چنانچه IP سامانه شما همیشه تغییر کند، امکان دارد اپراتور های صرافی مبادرت به بستن اکانت شما نمایند.
 • هرگز در حین بکارگیری این نوع صرافی حتی صرافی کوینکس، لوکیشن تلفن همراه یا لپ تاپ خود را روشن نکنید.
 • جهت بالا بردن میزان امنیت اکانت کاربران در صرافی فوق، در حین منتقل نمودن سرمایه های دیجیتال، آپشن هایی پیش روی مخاطبان قرار می گیرند که توصیه ما به شما بکارگیری برنامه Google Authenticator می باشد. ولی انتخاب های دیگری هم نظیر ارسال شناسه تایید به وسیله SMS، ارسال شناسه تایید به وسیله ایمیل در اختیار شما قرار می گیرند.
 • مسلما یکی از فاکتور هایی که باعث شده است این صرافی به یکی از مشهور ترین بستر های داد و ستدی در بین کاربران بازار ارز تبدیل شود مقدار کم و ثابت کارمزدی است که این صرافی جهت هر داد و ستد از مخاطبان خود اخذ می نماید.
 • البته ملاحظه نمایید این کارمزد جهت واریز به این بوده و همیشه هم رقم آن ۲/. ٪ می باشد. خیلی کمتر از مقیاس کارمزدی است که سایر صرافی ها چون صرافی کوینکس از مخاطبان خود اخذ می نمایند.
 • در خصوص برداشت یا انتقال ارز ها از این صرافی بایستی توجه نمایید که کارمزد مشخص شده برای هر ارز دیجیتالی متمایز می باشد. اما همچنان رقم های مشخص شده به وسیله کوکوین، جهت پروسه نقل و انتقال هم به مراتب از سایر صرافی ها کمتر می باشد.

نحوه معامله کردن remark در صرافی مورد نظر

در remark در صرافی کوکوین هم فضای اسپات بی اهرم، هم فضای فیوچرز با اهرم 10x را به کاربران خود ارائه می دهند که در ادامه به اینکه به چه صورت این دو فضا را در حساب کاربری خود فعال نمود، خواهیم پرداخت:

در فضای spot شما تنها با بودجه خودتان مبادرت به تهیه هر گونه رمز ارزی می کنید و می توانید رمز ارزی را که تهیه کردید را نامحدود نگه دارید. هر موقع که تمایل داشته باشید با سود، آن را می توانید بفروشید. در اسپات زمان خرید، سرمایه شما چند برابر نمی شود و اهرم داده نخواهد شد تا زمانی که دست به خرید های سنگین تری بزنید.

فضای فیوچرز در صرافی کوکوین

ولی فضای فیوچرز به داد و ستد مجازی گفته می شود که از سوی صرافی به شما اهرم داده می شود تا چندین برابر میزان وجه تان رمز ارز تهیه نمایید. به عبارت ساده تر شما با این کار از صرافی پول قرض می گیرید تا بهره بیشتری بدست آورید. فقط ملاحظه نمایید که در این فضا شما نمی توانید داد و ستد خود را نامحدود باز بگذارید تا چند روز بعد از آن بایستی دادستدی که باز نموده اید مسدود شود تا پول صرافی را باز گردانید. در این صورت بایستی در این داد و ستد خیلی بیشتر دقت نمایید زیرا که به تسلط و فراگیری در بازار نیاز است.

معامله فیوچرز در صرافی کوکوین

احراز هویت remark در صرافی kucoin

همانگونه که می دانید remark در صرافی کوکوین مانند برخی از صرافی های دیگر کشور ایران را محروم نموده است. اما سختگیری های این صرافی نسبت به دیگر صرافی ها کمتر است. در این صورت به هیچ وجه احتیاجی به احراز هویت نیست و شما می توانید بدون اینکه به شناسایی هویت خود بپردازید در طول روز حداقل ۲ بیت کوین واریز یا برداشت عملیات داشته باشید که این مقدار حدودا برای کلیه معامله گران ایرانی مطلوب می باشد.

نکته حائز اهمیت بعدی که بایستی به آن اشاره نمود احراز هویت با گذرنامه فیک می باشد که توصیه می شود به هیچ وجه این عمل خطرناک را انجام ندهید. زیرا که در صورتی که تقلبی بودن هویت شما مشخص شود اکانت شما به همراه تمام پولتان مسدود می شود و امکان دارد دیگر هیچوقت احتمال برگرداندن آن وجود نداشته باشد.

نتیجه گیری

این remark در صرافی کوکوین یکی از مطمئن ترین و توسعه یافته ترین و موثق ترین بستر معاملاتی مبنی بر ارز ها در کل جهان می باشد. این صرافی با اتکا بر امکاناتی چون واسط کاربری ساده توانسته است علاوه بر معامله گر های کاربلد، تریدرهای غیر حرفه ای را هم به سوی بکارگیری خدمات خود تشویق نماید. از طرف دیگر با در نظر گرفتن میزان نقدینگی زیاد، اعمال پروسه هایی چون واریز، برداشت و انتقال ارز ها در حداقل زمان ممکن و مخصوصا حداقل کارمزد در قیاس با دیگر صرافی ها به یکی از شناخته ترین بستر داد و ستدی در دنیا مبدل شود، همراه سایت ما ( ایران ارز دیجیتال ) باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین