آموزش ثبت نام در صرافی | ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال

آموزش ثبت نام در صرافی

بعد از آن که با بازار ارزهای دیجیتال آشنا شدید و صرافی های مختلفی مانند بایننس، کوکوین، کوینکس و نوبیتکس را شناختید لازم است تا یکی از صرافی ها را انتخاب کرده و اولین قدم برای ورود به بازار رمز ارز ها یعنی ثبت نام در صرفی ارز های دیجیتال را بردارید پس با ما باشید تا آموزش ثبت نام در صرافی را به صورت گام به گام برایتان توضیح دهیم.

قبل از آنکه برای ثبت نام کردن در صرافی قدمی بردارید لازم است تا از بین صرافی های موجود یکی از بهترین ها را متناسب با شرایط خود انتخاب نمایید.

از بین صرافی های شناخته شده تا به امروز 4 صرافی که در بالا به آن اشاره شد از جمله بهترین ها هستند که میتوانید برای شروع فعالیت در بازار رمز ارز ها در هرکدام ثبت نام نمایید.

آموزش ثبت نام در صرافی | ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال
آموزش ثبت نام در صرافی | ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال

 

آموزش ثبت نام در صرافی بایننس

از آنجایی که فرآیند ثبت نام در بیشتر صرافی ها مشابه یک دیگر است در این مقاله برای آنکه بهتر متوجه شوید آموزش ثبت نام را در صرافی بایننس به صورت گام به گام برایتان توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

قبل از اینکه مراحل ثبت نام در صرافی بابننس را بررسی کنیم چند نکته درباره فعالیت در بازار رمز ارز ها برای ایرانیان وجود دارد که لازم است حتما بدانید.

نکته اول :
با توجه به مشکلات و ملاحظاتی که در زمینه بازار های مالی دیجیتال وجود دارد و کلاه برداری های اینترنتی که اخیرا زیاد شده است لازم است یک صرافی معتبر را برای شروع فعالیت های خود انتخاب نمایید که نوبیتکس، کوکوین، بایننس و کوینکس از جمله محبوب ترین صرافی ها هستند که تعداد کاربران ایرانی در آن زیاد است و قابل اعتماد می باشند.

نکته دوم :

از آنجایی که ایران جزو لیست تحریم ایالات متحده آمریکا است و اکثر صرافی ها تابع قوانین آمریکا هستند، ایرانی ها نمیتوانند به راحتی در صرافی ها با هویت اصلی خود فعالیت کنند و در این زمینه 2 راهکار وجود دارد، راهکار اول این که بدون اهراز هویت به فعالیت در صرافی بپردازند که در این صورت برای برداشت هایشان سقف در نظر گرفته میشود.

و راهکار بعدی این است که با یک هویت جعلی در صرافی ارز های دیجیتال احراز هویت کنند که این نیازمند آن است که همواره از وی پی ان با سرور مشخص استفاده نمایند.

آموزش ثبت نام در صرافی بایننس
آموزش ثبت نام در صرافی بایننس

نکته سوم :

در  انتخاب وی پی ان یا وی پی اس حساسیت بالایی داشته باشید تا بتوانید همیشه با یک آی پی مشخص وارد صرافی شوید، در این صورت احتمال این که کسی به هویت واقعی و ایرانی بودن شما شک کند کمتر است.

اهمیت انتخاب وی پی اس در این است که اگر هویت ایرانی بودن شما فاش شود ، تمامی سرمایه تان بلوکه خواهد شد و اجازه دسترسی به حساب کاربریتان را نخواهید داشت.

نکته چهارم :

از یک ایمیل کاملا معتبر که رمز آن را فراموش نمیکنید برای ثبت نام استفاده نمایید.

نکته پنجم :

اپلیکیشن Google Authenticator را حتما از گوگل پلی دانلود کرده و گوشی خود نصبش کنید تا بتوانید برای افزایش امنیت حساب خود در صرافی ها از آن استفاده نمایید.

مراحل ثبت نام در صرافی بایننس

از طریق آدرس زیر وارد وب سایت بایننس شوید:

https://www.binance.com/en/register?ref=40774779

در این مرحله مطابق تصویر ایمیل خود را به همراه یک پسورد قدرتمند وارد کنید.

بعد از ورود به صفحه مورد نظر تیک قبول قوانین روی گزینه Create Account کلیک کنید.

مرحله 1 ثبت نام در صرافی
مرحله 1 ثبت نام در صرافی

حال یک روز یکبار مصرف 6 رقمی به ایمیل شما ارسال خواهد شد که لازم است این رمز را در سایت بایننس وارد نمایید تا صحت ایمیل شما تایید شود.

مرحله 2 ثبت نام در صرافی
مرحله 2 ثبت نام در صرافی

بعد از آن که کد را وارد کردید وارد صفحه زیر میشوید که باید روی گزینه go to dashboard کلیک کنید.

مرحله 3 ثبت نام در صرافی
مرحله 3 ثبت نام در صرافی

چند ثانیه بعد از اینکه وارد داشبورد و یا پیشخوان حساب کاربری تان در بایننس میشوید به منظور امنیت بیشتر شما یک پاپ آپ به شما نمایش داده میشود که 2 راه برای تایید دومرحله ای به اکانتتان به شما پیشنهاد میدهد، یک راه از طریق ارسال پیامک و دیگری googel Verification است.

با توجه به این که نباید شماره تماس خود را وارد نمایید (به این منظور که هویت ایرانی شما فاش نشود) گزینه مربوط به googel Verification را انتخاب نمایید.

مرحله 4 ثبت نام در صرافی
مرحله 4 ثبت نام در صرافی

در این مرحله لازم است اپلیکیشن googel Verification را از گوگل پلی دانلود کرده و بر روی گوشی نصب کنید.

مرحله 5 ثبت نام در صرافی
مرحله 5 ثبت نام در صرافی

بعد از نصب اپلیکشین یک کد 16 رقمی به همراه بارکد اختصاصی به شما نمایش داده میشود که برای اعتبار سنجی باید یکی از این دو مورد را وارد اپلیکیشن نمایید که اسکن کردن کد راحترین راه است اما اگر به هر دلیلی مانند خراب بودن دوربین گوشی قادر به اسکن کردن کد نیستید می تواند کد 16 رقمی را وارد کنید.

مرحله 6 ثبت نام در صرافی
مرحله 6 ثبت نام در صرافی

در مرحله بعدی اعتبار سنجی شما انجام میشود و یک کد داده میشود که حتما آن را در یک جای مطمئن نگهداری نمایید چراکه  در صورت حذف شدن اپلیکیشن تنها به وسیله این کد میتوانید آن را مجددا نصب نمایید.

مرحله 7 ثبت نام در صرافی
مرحله 7 ثبت نام در صرافی

بعد از یادداشت کردن کد بر روی دکمه next کلید کنید و در صفحه بعدی بر روی send code کلیک کنید تا یک کد 6 رقمی به ایمیل شما ارسال شود (این کد یک دقیقه اعتبار دارد ) در کادر دومی هم باید کد 6 رقمی داخل اپلیکیشن Google Authenticator که هر 30 ثانیه تغییر میکند را وارد کنید تا مراحل تایید ورود دو مرحله ای کامل شود .

مرحله 8 ثبت نام در صرافی
مرحله 8 ثبت نام در صرافی

خلاصه مطالب

در این مقاله اولین گام برای ورود به بازار ارز های دیجیتال را که همان ثبت نام در صرافی را مورد بررسی قرار دادیم و به عنوان مثال و برای درک بهتر مراحل ثبت نام در صرافی معتبر و نام آشنا بایننس را مرحله به مرحله برایتان توضیح دادیم که امیدواریم برایتان مفید بوده باشد، اگر در زمینه ثبت نام در صرافی های مربوط به رمز ارز ها سوال و یا ابهامی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید و یا پیغام بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید