Loan یا قرض گرفتن از صرافی چیست؟ | دریافت وام دیجیتال

Loan یا قرض گرفتن از صرافی چیست؟

دریافت وام مفهومیست که همه با آن آشنایی داریم و شاید بارها و بارها انواع وام ها را با شرایط مختلف دریافت کرده باشید که معمولا از بانک ها و یا موسسه های قرض الحسنه دریافت میشوند در این مقاله قصد داریم شما را با روش جدیدی از وام گرفتن آشنا کنیم و به شما خواهیم گفت Loan یا قرض گرفتن از صرافی چیست؟ و چه شرایطی دارد.

همانطور که گفته شد وام های معمولی از بانک ها و موسسه های مالی دریافت میشوند اما امروزه نوع جدید از وام ها به وجود آمده اند که در بازار ارز های دیجیتال مورد استفاده قرار میگیرند و از نظر بسیاری از سرمایه گذاران و تریدر های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ یک راهکار عالی برای کسب سودهای بیشتر است به شرط آن که با دانش و حساب شده پیش بروید.

مفهوم وام و قرض دادن در حوزه رمز ارز ها از زمان ورود پروتکل‌های دیفای مورد توجه قرار گرفت، وامی که صرافی ها ب افراد اعطا میکنند از نوع ارز های دیجیتال رایج مانند اتریوم و بیت کوین است.

Loan یا قرض گرفتن از صرافی چیست؟ | دریافت وام دیجیتال
Loan یا قرض گرفتن از صرافی چیست؟ | دریافت وام دیجیتال

وام دهی کریپتو یا Lending چیست؟

به بیان ساده و عامیانه وام دهی کریپتو پلتفرمیست که میتوان در آن از طریق قرض دادن ارز های دیجیتال سود و بهره دریافت نمود و عموما بیت کوین، اتر و استیبل کوین ها هستند که در این پلتفرم به کار گرفته میشوند و افراد میتوانند با ارائه وثیقه وام هایی به صورت ارز دیجیتال دریافت نمایند.

وام دهی کریپتو در واقع نوعی درآمد غیر فعال است که طرفداران زیادی دارد ، در ادامه درباره صفر تا صد وام های دیجتال، نحوه دریافت، اندازه وام، شرایط بازپرداخت و بهره آن با شما صحبت خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

وام دهی کریپتو یا Lending چیست؟
وام دهی کریپتو یا Lending چیست؟

اهمیت دریافت وام از صرافی ها

در نظر داشته باشید که در حال بررسی و تحلیل ارز های دیجیتال هستید و یک موقعیت عالی و پرسود بر اساس استراتژی خود پیدا میکنید و قصد دارید وارد معامله شوید، تا این جا کار همه چی خوب است اما دارایی شما به اندازه ای نیست که بتوانید با آن معامله کنید و در کنار آن تعداد زیاد دارید که نمیخواهید آنها را بفروشید.

اینجا درست همان جایست که اهمیت وام گرفتن از صرافی ها مشخص میشود و شما بدون آنکه نیاز به فروش دارایی هایتان داشته باشید میتوانید از آنها به عنوان وثیقه استفاده کرده و بر اساس اعتبار و دارایی خود از صرافی وام دریافت نمایید و وارد یک معامله پرسود شوید و بعد از بستن معامله و دریافت سود ، مبلغ وام گرفته شده را با یک بهره مشخص به صرافی بازگردانید.

ارز دیجیتال پشتوانه وام شماست

برای دریافت وام از صرافی های ارز دیجیتال نیازی به گرو گذاشتن سند و یا فراهم آوردن ضامن و چک و سفته نیست و پشتوانه شما برای دریافت وام دارایی های شماست و میتوانید آن را به عنوان وثیقه گرو گذاشته و بر اساس آن وام دریافت نمایید.

ارز دیجیتال پشتوانه وام شماست
ارز دیجیتال پشتوانه وام شماست

ویژگی های وام ارز دیجیتال

از ویژگی ها یا بهتر است بگوییم برتری های وام ارز های دیجیتال نسبت به وام های معمولی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

وام های ارز دیجیتال را میتوانید در زمینه خرید هر آنچه که میخواهید به کارگیرید یا حتی اصلا خریدی با آنها نکنید، در هر صورت نیازی نیست به کسی توضیح دهید که با وامتان چکار میخواهید بکنید درحالی که برای دریافت وام های معمولی باید به صورت مستند به بانک ها توضیح دهید که قرار است با وام دریافتی چکار کنید و آن را در چه راهی خرج خواهید کرد.

در سیستم های بانکداری برای دریافت وام باید مدت زمان زیادی را صرف کنید و مدارک  و مستندات زیادی را فراهم آورید اما در سیستم ارز های دیجیتال در کمتر از یک ساعت و تنها با چند کلیک میتوانید وام دریافت نمایید.

برای وام های ارز دیجیتال سقف مشخصی درنظر گرفته نشده است و هرکس میتواند بدون محدودیت و با توجه به میزان دارایی اش که قصد دارد به عنوان وثیقه معرفی کند از صرافی ها وام دریافت نماید.

خلاصه مطالب

ایران ارز دیجیتال در این مقاله به بررسی مفهوم وام گرفتن از صرافی ها پرداخته شد و از اهمیت و کاربرد این گونه وام ها صحبت کرد، همچنین چند مورد از برتری های وام ارز های دیجیتال را نسبت به وام های معمولی با هم دیگر بررسی کردیم که امیداوریم برایتان مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نام در کوینکس ثبت نام در کوکوین